En İyi 8 Sivilce ve Lekeleri Yok Etme Uygulamaları

En İyi 8 Sivilce ve Lekeleri Yok Etme Uygulamaları

Çok güzel bir fotoğrafınız var fakat yüzünüzde ki sivilce ya da lekelerden (çil, doğum izi, yanık) dolayı paylaşmak istemiyorsunuz. Bu durumda yardımımıza birbirinden kullanışlı uygulamalar yetişiyor. Kullanımı kolay bu sivilce yok etme uygulamaları sayesinde yüzünüzü temizleyebilir hatta diğer çeşitli özellikleri de kullanarak daha güzel fotoğraflar elde edebilirsiniz.

En iyi yüz temizleme uygulamaları birçok kullanıcının incelemesine göre seçildi. Hem Play Store hem de App Store üzerindeki sivilce yok etme uygulamaları ivedilikle incelendi. İşte şimdi en düşük puandan en iyi puan alana doğru sıralanmış uygulamaları inceleyelim.

Listemizin 8 numarasında Pixl: Yüz Fotoğraf Düzenleyici var. Bu program Play Store’de 500 binden fazla indirmeye sahip yüz güzelleştirme programıdır. Sivilce ve yüzdeki bir çok kötü görüntüyü temizleyebilir, yüzünüzü pürüzsüz bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Ayrıca diş beyazlatma gibi farklı efektler ile fotoğraflarınızı kusursuz bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Yorum kısmında kullanıcıların yorumlarına göre sıralamamızı oluşturduğumuz da listemizin 8. sırasına Pixl: Yüz Fotoğraf Düzenleyici’yi koyduğumuzu belirtelim.

Face Blemishes Cleaner & Photo Scars Remover programı listemizin 7. sırasında. Yüz aknelerini, sivilceleri ve çilleri küçük dokunuşlar ile yüzünüzden silmenize yardımcı olacak bir program diyebiliriz. 500 binden fazla indirmesi ve Play Store’de 3,9 puan ortalaması ile karşımıza çıkıyor. Face Blemishes Cleaner & Photo Scars Remover programına fotoğraflarınızı ekleyerek efektler ile düzenleyebilirsiniz.

Fotograf Düzenleyici Makyaj Kamerası, Yüz Makyajı programı adından da anlaşılacağı gibi aslında makyaj programıdır. Ancak yüzünüzdeki sivilce ve akneleri de kolaylıkla giderebileceğiniz bir program. Gerçekte makyaj ile nasıl sivilce ve lekeler kapatılıyorsa , bu makyaj programında da fotoğrafınızı seçip gereken dokunuşlarla kusurlardan kurtulabilirsiniz. Play Store’de 500 binden fazla bir indirme ile puanı 4,5 olan Fotograf Düzenleyici Makyaj Kamerası, Yüz Makyajı programını indirip kolayca kullanabilirsiniz.

Yüz Bremish Remover – Pürüzsüz Cilt programını listemizin 5. sırasına ekledik. Bu program kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen bir program ve Play Store’de 1 milyondan daha fazla bir indirmeye sahip. Programı kullanırken önce fotoğraflarınızı ekleyip daha sonra dilediğiniz fotoğrafı kusursuz hale getirebilirsiniz. Yüz Bremish Remover – Pürüzsüz Cilt programının diğer özellikleri ise şöyle:

 • Sivilce ve yüz lekelerini düzenleme
 • Gözlere lens uygulama
 • Göz parlatıcı
 • Saç rengini değiştirme
 • Ruj çeşitleri

Beauty Makeup – Photo Makeover programı makyaj programları arasında da baya sevilen ve tutulan bir program diyebiliriz. Kullanıcıları tarafından Play Store’de 5 milyondan fazla bir indirmeye sahip olan Beauty Makeup – Photo Makeover programı tam bir kusur giderici. Yüzünüzdeki lekeleri ve sivilceleri fotoğrafınız üzerinden en küçük detayına kadar giderebilir ve düzenleyebilirsiniz. Beauty Makeup – Photo Makeover programının diğer güzel özellikleri ise şu şekilde:

 • Çeşitli efektler ile fotoğraflarınızı güzelleştirmek
 • Farklı göz farları
 • Ruj seçenekleri

Çeşitli özellikler ile sizler de Beauty Makeup – Photo Makeover programı ile fotoğraflarınızı farklı şekillerde düzenleyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz makyajları önceden fotoğraf üzerinden deneyip, daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.

YouFace Makeup – Makeover Studio makyaj programları arasında en iyilerden biri olmakla beraber, Sivilce ve yüzünüzdeki lekeleri de en iyi kapatan programlar arasında. Sivilce yok etme dediğinizde aslında akla ilk gelen programları ilk üç sıraya koymak istedik. Özellikle kadın kullanıcıların daha çok kullandığı Sivilce yok etme programları arasında, makyajın da yapılabildiği programlar tercih edilir. Bu nedenle bizler de listemizin üst sıralarına make up uygulamarını ekledik. Listemizin 3. sırasında 10 milyondan fazla indirmeye sahip olan YouFace Makeup – Makeover Studio bulunuyor. YouFace Makeup – Makeover Studio çok beğenilen bir program olup özellikleri şu şekildedir:

  • Cildinizi kusursuzlaştıracak farklı cilt tonları seçebilirsiniz.
  • Cildinizi pürüzsüzleştirebilir ve beyazlatabilirsiniz.
 • Yüz algılama özelliği ile yüzünüzün doğru yerlerine makyaj yapabilirsiniz.
 • Farklı saç renkleri seçebilirsiniz.
 • Göz renklerinizi lensler ile değiştirebilirsiniz.
 • Yüzünüzdeki Sivilce ve akneleri temizleyebilirsiniz.

Play Store puanı 4,3 olan YouFace Makeup – Makeover Studio programının bir çok kullanıcısı programdan çok memnun. Sizler de bu programı kullanarak sivilcelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Mükemmel bir görüntü ile fotoğraflarınız özgürce paylaşabilirsiniz.

MakeupPlus – Your Own Virtual Makeup Artist listemizin 2. sırasında. Bu kusursuz program sizi bambaşka birine dönüştürebilir. Özellikle de Sivilcelerden ve yüzünüzdeki lekelerden şikayetçi iseniz kullanacağınız programların başında MakeupPlus – Your Own Virtual Makeup Artist gelir. 50 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen bu program ile çok farklı biri olabilirsiniz. Saç renginizden ten renginize kadar tüm özelliğinizi değiştirebilir, fotoğraflarınıza farklı bir boyut katabilirsiniz. MakeupPlus – Your Own Virtual Makeup Artist programının özellikleri şu şekilde:

 • Çeşitli makyaj türleri ile size kolaylık sağlar.
 • Teninizin rengini seçebilir ister teninizi bronzlaştırın isterseniz de beyazlatın.
 • Saç renginizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
 • Ruj seçenekleri
 • Porselen veya doğal makyaj çeşitleri.
 • Kameranızda selfie zamanlayıcısı
 • Fotoğraf boyutu seçme özelliği

Daha bir sürü özelliğe sahip olan MakeupPlus – Your Own Virtual Makeup Artist progrımını kolayca kurabilir dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.