Kapak resmi

Türkiye’deki binlerce ünlü ve fenomenlerin Stickerları sadece burada! Türkiye’nin stickers uygulması, toplumuzun en beğenilen çıkartmaları burada! whatsapp stickers türkçe stickers for whatsapp türkçe gibi tüm stickerler bulabilirsiniz. Çıkartmalar whatsapp çıkartmalar aşk bulabilirsiniz.

 

Android için: https://play.google.com/andoridsticker.allnational

Yüzlerce en özgün tasarımları ve yenilenen Türkçe Çıkartmaları barındırmaktadır. En komik çıkartmaları bularak bunları sohbetlerinizde sevdikleriniz ile kullanın. Sürekli olarak yeni eklenen tasarımları Whatsapp’a kolayca aktarabilirsiniz. Türkçe karakterlerle dizi, sinema ve bir çok mizahi içeriği barındıran içerikleri yine sizler için hazırladık.

Önemli Uyarı : Whatsapp Sürümünüz Playstore Üzerinde Bulunan En Güncel Sürüm Olmalıdır. Aksi Takdirde Çıkartmalar Cihazınıza Eklenemeyecektir.


Whatsapp üzerine çıkartma paketi nasıl eklenir ve kullanılır?
1. Uygulamamızı telefonunuzda açın,
2. Uygulama üzerinde en beğendiğiniz çıkartma paketlerini Whatsapp’a ekleyin,
3. Whatsapp’a eklendi mesajını alınca Whatsapp uygulamasını açın,
4. Sohbet klavyesinde bulunan emojiye tıklayın,
5. Ekranınızın en alt-orta kısmında bulunan emojilerden en sağdakine tıklayın,
6. Çıkartma Paketlerine Ulaştınız! Keyifli sohbetlerinizin tadını çıkartın.

Konuşmaları eğlenceli hale getiren çıkartmalar indirin.
Cihazınızın sahip olduğu emojiler sayesinde WhatsApp konuşmalarınızı renklendirebilmekteydiniz. WhatsApp uygulamasına gelen güncelleme ile artık sohbetlerinize uygun çıkartmaları seçebilir, sohbet ettiğiniz kişiye göndererek konuşmayı daha eğlenceli kılabilir ve durumu daha iyi anlatabilirsiniz.

WAStickerApps (WAStickers) – WhatsApp stierer ile uyumlu

Ekran Görüntüsü Resmi
Eğer yeni çıkartmalar istiyorsanız, çıkartma simgesine tıkladığınızda açılan pencerenin sağ üst kısmında bulunan “+” simgesine tıklayın. Karşınıza çıkan çıkartma paketlerinden dilediğinizi indirebilir, bundan sonraki sohbetlerinizde kullanmak üzere çıkartma koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Sticker özelliğine sahip olmak için WhatsApp’inizin en güncel sürümde olduğuna emin olun.