Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Diğer Kaliteli Oyunları

Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Diğer Kaliteli Oyunları
Epic Games, yakın bir zamanda GTA V’i ücretsiz olarak tüm oyunculara sundu. Hatta tüm oyuncuları da bünyesine çekmesiyle beraber sunucularının dayanamamasına maruz kaldığını belirtebiliriz. Kısa bir süre sonrasında bu hatayı gideren ve eski haline geri dönen Epic Games vermiş olduğu ücretsiz A++ oyunlara bir yenisini daha ekledi.

Şimdi ise akıllarda daha farklı sorular var. Epic Games’in ücretsiz vereceği diğer A++ oyunları hangileri? Epic Games’in ücretsiz vereceği diğer A++ oyunlarıEpic Games, yakın bir zamanda GTA V’i ücretsiz olarak tüm oyunculara sundu. Hatta tüm oyuncuları da bünyesine çekmesiyle beraber sunucularının dayanamamasına maruz kaldığını belirtebiliriz. Kısa bir süre sonrasında bu hatayı gideren ve eski haline geri dönen Epic Games vermiş olduğu ücretsiz A++ oyunlara bir yenisini daha ekledi. Şimdi ise akıllarda daha farklı sorular var. Epic Games’in ücretsiz vereceği diğer A++ oyunları hangileri?

Epic Games Ücretsiz Vereceği Kaliteli Oyunlar

– GTA V (14 Mayıs – 21 Mayıs)

Geçtiğimiz günlerde gündem olan ve siteyi çökertecek kadar ilgi gören oyun GTA V 14 Mayıs tarihinde oyunculara ücretsiz sunulmaya başlandı. Bu ücretsiz oyun fırsatı için son tarih ise 21 Mayıs’tır. 21 Mayıs tarihine kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilir ve istediğiniz her an oynamaya başlayabilirsiniz.

– Civilization VI (21 Mayıs – 28 Mayıs)

 

– Borderlands: The Handsome Collection (28 Mayıs – 4 Haziran)

 

– Ark Survival Evolved (4 Haziran – 11 Haziran)