Far Cry 6 Uranyum Nerede Bulunur?

Far Cry 6 Uranyum Nerede Bulunur?

Far Cry 6‘nın en güçlü ve en önemli kaynaklarından biri olan uranyum nerede bulunur? Güçlü teçhizatlar elde edebilmek için ihtiyacınız olan uranyumu en kolay yoldan nasıl elde edebileceğinizi anlatıyorum.

Uranyum, Juan’dan Resolver silahları ve Supremo yükseltmeleri satın almak için Far Cry 6’da özel bir para birimi olarak kullanılır. Özel teçhizatlar Peso veya başka herhangi bir kaynakla elde edilemez. Güçlü ekipmanları elde edebilmek için uranyum bulmanız gerekecek. Neyse ki, bu rehberimde size nereye bakmanız gerektiğini hem sözlü hem de görsel olarak anlatıyorum.

Far Cry 6 Uranyum Nerede Bulunur?

Far Cry 6 Uranyum Nerede Bulunur?

Oyunda uranyumu elde edebileceğiniz ilk yol Du or Die görevini tamamlamaktır. Bu görev sırasında açacağınız bir sandıktan 250 uranyum bulacaksınız. Bu görevi bitirdikten sonra ihtiyacınız olan uranyumu bulabileceğiniz yerler haritada Uçaksavar üssü olarak işaretlidir. Bu üslerin her birinde 50 uranyum bulacaksınız.

Uçaksavar Topları nasıl yok edilir rehberimiz için tıklayın.

  • 250 uranyum için Du or Die görevini tamamlamalısınız.
  • Uçaksavar üslerinden 50 uranyum elde edebilirsiniz.

Yara’da bu üslerden toplam 25 tane var ve her birinin konumunu aşağıda yer alan görselde görebilirsiniz.

Envanterinizdeki uranyum miktarını öğrenebilmek için Arsenal menüsünü kontrol edebilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesinde diğer para birimlerinin yanında yer alıyor.