Hellbound Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Hellbound Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Hellbound (Jiok) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, 2.sezon ne zaman, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

19 Kasım 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix Güney Kore orijinal içeriğidir. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizi, suç, dram ve fantastik türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Yeon Sang-ho üstlenirken, senaryosunu Choi Kyu-sok kaleme aldı. Dizi, Webtoon’da yer alan aynı adlı eserden uyarlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Yoo Ah-in, Park Sang-hoon, Kim Hyun-joo, Park Jeong-min, Won Jin-ah ve Yang Ik-june gibi isimler yer alıyor.

Yapım yayınlandığı ilk günde IMDb‘de 7,3‘lük puana sahip oldu.

Dizinin orijinal adı: Jiok

Hellbound konusu

Dizinin konusu, Doğaüstü varlıkların insanları kanlı bir şekilde cezalandırarak cehenneme mahkûm ettiği bir ortam, ilahi adalet temelinde kurulan dinî bir gruba zemin hazırlar. İnsanlar, bu dünyadan olmayan iblislerin güpegündüz bir adamı vahşice öldürmesini dehşet içinde izler. Jung Jinsu yalnızca günahkârların cehenneme gönderildiğini açıklar. Yeni Doğru, cehenneme mahkûm edilen Park Jungja’ya kaderinin belli olduğu anı canlı yayımlama hakkı karşılığında yüklü miktarda para teklif eder. Dehşet içindeki dünyaya seslenen Jinsu, insanlara erdemli yaşamalarını öğütler. Dedektif Jin Kyunghun kayıp kızını arar. Ok Başı, Min Hyejin’i hedef alır. Bae Youngjae, iş arkadaşını bir balık tutma noktasına kadar takip eder ve burada korkunç görüntülere tanık olur. Kehanet Meleği hiç beklenmedik bir yerde ortaya çıkar.

Hellbound oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Yoo Ah-in, Park Sang-hoon, Kim Hyun-joo, Park Jeong-min, Won Jin-ah ve Yang Ik-june gibi isimler yer alıyor.

Yoo Ah-in – Jeong Jin-soo,
Park Sang-hoon – young Jeong Jin-soo
Kim Hyun-joo – Min Hye-jin,
Park Jeong-min – Bae Young-jae,
Won Jin-ah – Song So-hyun,
Yang Ik-june – Jin Kyeong-hoon,
Kim Do-yoon
Kim Shin-rok – Park Jeong-ja
Ryu Kyung-soo – Yoo Ji,
Lee Re – Jin Hee-jeong,
Im Hyeong-guk – Gong Hyeong-joon,

Fragmanı

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın