Hit & Run 2. Sezon Çıkış Tarihi,Oyuncu Kadrosu ve Konusu – Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

Hit & Run 2. Sezon Çıkış Tarihi,Oyuncu Kadrosu ve Konusu – Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

Hit & Run dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, Ekşi yorumları, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

6 Ağustos 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix İsrail ve ABD ortak yapımı dizidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşacak olan dizi, İsrail’in Jarusalem kentinde çekildi. Aksiyon, suç ve dram türünde yer alan dizi, Mike Barker, Neasa Hardiman ve Rotem Shamir gibi yönetmenler tarafından çekimi üstlenilirken, senaryosunu Ali Selim, Jessica Brickman ve Lior Raz gibi isimler tarafından kaleme alındı. Dizinin oyuncu kadrosunda Lior Raz, Kaelen Ohm, Sanaa Lathan, Moran Rosenblatt, Lior Ashkenazi ve Gregg Henry gibi isimler yer alıyor.

Hit & Run konusu

Dizinin konusu, Eşinin ölümünün ardındaki gerçeği arayan bir adam, kendini New York’tan Tel Aviv’e uzanan, sırlar ve entrikalarla örülmüş tehlikeli bir ağın ortasında bulur. Mutlu bir evliliği olan bir adamın hayatı, karısı Tel Aviv’de gizemli bir vur-kaç kazasında ölünce alt üst olur.

Hit & Run ikinci sezonu Onay mu alıyor?

Hit & Run”ın ikinci sezonu Netflix tarafından daha onaylanmadı. Yine de bu panik yapmak için bir neden değil. Netflix zaman zaman orijinal dizisine daha fazla bölüm için hemen sipariş verse de, yenileme duyurusu yapmalarının haftalar hatta aylar sürmesi de yaygındır. Ve bir “Hit & Run” Sezon 2’nin kaçınılmaz olduğunu düşünmek için pek çok neden var.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, “Hit & Run”, lehinde büyük bir iz bırakacağı kesin olan popüler bir çıkışın keyfini çıkarıyor. Ayrıca dizinin, politik gerilim filmi “Fauda” ile çok sezonlu bir Netflix hitine sahip olan Lior Raz ve Avi Issacharoff’tan geldiği gerçeği de var. “Hit & Run”ı, kült favori “Carnivàle” ve son sezonunu Netflix’e özel olarak yayınlanan “The Killing” gibi şovlarda çalışan Dawn Prestwich ve Nicole Yorkin ile birlikte geliştirdiler. İyi bir erken çekiş ve projenin arkasındaki kanıtlanmış hitlerden oluşan yaratıcı bir ekiple, “Hit & Run” hayranları, şansı konusunda iyimser olmalı.

Diyelim ki “Hit & Run” 2. Sezon onay alıyor: Gelecek sezon ne zaman düşecek? Hala kaç değişkenin havada olduğu göz önüne alındığında bunu söylemek zor. Sezon 1 ilk olarak 2018’de ( Son Tarih aracılığıyla ) duyurulmuştu ve üç yıl sonra 2021’de yayınlanmaya başlamamıştı. Ancak bu, Sezon 2’nin çıkışının o kadar uzun süreceği anlamına gelmiyor. “Fauda” kabaca iki yılda bir yeni bir sezon yayınladı ve “Hit & Run” da benzer bir yayın stratejisi izlerse şaşırmayacağız. “Hit & Run” yenilenirse, Sezon 2’nin 2023’te bir ara başlamasını bekliyoruz.

Hit & Run oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Fauda dizisinin yıldızı Lior Raz’ın yanı sıra Kaelen Ohm, Sanaa Lathan, Moran Rosenblatt, Lior Ashkenazi ve Gregg Henry gibi isimler yer alıyor.

Lior Raz – Segev Azulay
Kaelen Ohm – Danielle Wexler Azulai
Moran Rosenblatt – Tali Shapira
Gregg Henry – Martin Wexler
Sanaa Lathan – Naomi Hicks
Igal Naor – Tamir
David Anthony Buglione – Mark Posner
David Shumbris – David Chernik
Michael Aronov – Isaac
Siena Kelly – Syd
Jason DeStefano – Subway Commuter
Michelle Federer – Jenny Sharon