Kısa Süreliğine Ücretsiz 9 Android Oyun ve Uygulama

Kısa Süreliğine Ücretsiz 9 Android Oyun ve Uygulama

Her hafta olduğu gibi bu hafta da kısa süreliğine ücretsiz duruma gelen uygulamalar ile karşınızdayız. Bu haftaki içeriğimizde Android oyun ve uygulamalarını sizler için listeledik. (Kısa süreliğine ücretsiz olan Android uygulamalarında ikon paketlerine gelen yorumlardan dolayı yer vermedik.)

cpu cooler pro

CPU Cooler Pro, Android cihazınızı en kolay ve en hızlı şekilde rahatlatmanızı sağlıyor. Bu uygulama, cihazınızın aşırı ısındığını kendisi tespit edip arkada çalışan gereksiz görevleri kapatıp cihazınızın soğumasını ve daha hızlı çalışmasını sağlıyor.

qr kod okuyucu

Mobil barkod veya QR kod okuyucusu uygulamalarının arasında en iyisi olan QR Barcode Scanner Pro, kullanıcılara en hızlı ve en kullanıcı dostu olacak şekilde QR veya barkod okuma imkanı tanıyor.

maki plus

Facebook ve Messenger uygulamaları, dünyanın en çok kullanılan sosyal medya ve iletişim uygulamalarından biri. Bildiğiniz gibi Facebook’un mesajlaşma bölümü, birkaç yıl önce ayrı bir uygulama olarak kullanıcılara sunulmuştu. Ancak Maki Plus sayesinde bu iki uygulamayı bir arada kullanabilirsiniz.

camverter

Camverter, kamera temelli bir dönüştürme uygulaması. Telefonun kamera uygulaması aracılığıyla gerçek zamanlı olarak etrafınızdaki değerleri, dönüştürmek istediğiniz değerlere dönüştürebilirsiniz.

guitar fretter

Guitar Fretter, gitarınızdaki perdelerin hangilerinde hangi notanın olduğunu öğrenmenizi sağlayan bir uygulama. Eğer bir gitaristseniz ve akorları hatırlamakta zorlanıyorsanız, bu uygulama tam size göre.

age of civilization afrika

Eğer bilgisayardan Hearts of Iron veya Europa Universalis gibi strateji oyunlarına aşina iseniz, muhtemelen Age of Civilizations Afrika’yı da oynarken zorluk çekmezsiniz. Oyunda bir devlet seçip diğer devletleri feth ederek egemenlik kurmaya çalışıyorsunuz.

learn mandarin

Learn Mandarin, dünya genelinde sayısız Çince bilen insanlar tarafından geliştirilmiş bir uygulama. Bu uygulama sayesinde Çince kelimeleri ve karakterleri kolayca öğrenebiliyorsunuz.

reclamation

Reclamation, metin bazlı bir bulmaca oyunu. Oyunda oyuncular, terk edilmiş bir malikanede kaybolan bir şeyi aramak zorundalar. Ancak oyunu oynayabilmeniz için belirli bir düzeyde İngilizce bilmeniz gerektiğini de belirtelim.

chess art for kids

Aynı zamanda ücretsiz bir versiyonu da bulunan Chess Art for Kids, aile dostu bir satranç oyunu. Bu versiyonun avantajı ise reklamsız olması. Ayrıca oyunda birçok oyun modu da bulunuyor.