Lucifer 7.sezon olacak mı? Final mi yaptı?

Lucifer 7.sezon olacak mı? Final mi yaptı?

Lucifer 7.sezon olacak mı, final mi yaptı, 7.sezon ne zaman gelecek, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, Ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Lucifer 7.sezon hakkında

25 Ocak 2016‘da yayınlanmaya başlayan ve yayınlandığı günden bu yana popüleritesini her geçen gün arttıran fenomen dizilerden biri olan dizi, 10 Eylül’de 6.sezonu ile seyircisi ile bir kez daha buluştu. İlk olarak FOX’da yayınlanmaya başlayan dizi, 4.sezonun ardından Netflix tarafından finanse edildi ve yayınlanmıştı. 5.sezonu 2 parça halinde yayınlanan dizinin 6.sezonu merakla bekleniyordu. 6.sezonu izleyen Netflix aboneleri ve diziseverler ise bir umut da olsa Lucifer 7.sezon olacak mı? sorusunun yanıtını merak ediyor.

Bu soruların yanıtı içeriğimizde.

Lucifer son sezon konusu

Dizinin yayınlanan 6.sezonunun konusu, Lucifer büyük terfiyi aldı, ama acaba bu işi gerçekten istiyor mu? Chloe dedektiflik işini bırakmaya hazırlanırken Amenadiel, Los Angeles Emniyetine katılıyor. Lucifer’ın yeni işine başlamadan önce Chloe ile geçirdiği sihir dolu gece cinayetle sonuçlanır. Linda ve Amenadiel ise Maze ile Eve’i akşam yemeğinde ağırlar. Yardımcı olmak için çırpınan Lucifer, bir drag kraliçesinin ölümünü soruşturan Carol’a destek olur. Ella ve Chloe, Carol’ın gizemli geçmişini araştırır. Çizgi film karakterlerine dönüşen Lucifer ve Chloe bir animasyon döngüsünde sıkışıp kalır. Amenadiel yeni işine hazırlanır. Dan melekler şehrine geri döner. Lucifer, Rory’nin iddiasını çürütme umuduyla birkaç eski aşkıyla tekrar iletişime geçer. Dan, onu gerçekten görebilen herhangi birini bulmaya çalışır. Gelecekte kızını terk etmiş olabileceğine inanmayan Lucifer, alternatif bir teoriyi kanıtlamaya karar verir: Gerçekte o öldürülmüş olmalıdır.

Lucifer oyuncu kadrosu ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, D. B. Woodside ve Lesley-Ann Brandt gibi isimler yer alıyor.

Tom Ellis – Lucifer Morningstar
Lauren German – Dedektif Chloe Decker
Kevin Alejandro – Dedektif Dan Espinoza
D. B. Woodside – Amenadiel Canaan
Lesley-Ann Brandt – Mazikeen Smith / Maze
Rachael Harris – Dr. Linda Martin
Tricia Helfer – Charlotte Richards
Aimee Garcia – Ella Lopez
Scarlett Estevez – Trixie

Lucifer 7.sezon olacak mı?

Dizi 10 Eylül 2021’de yayınlanan 6.sezonunun ardından yayın hayatına son vermiş oldu. 2016’dan bu yana yayınlanan dizi 2021 itibari toplam 6 sezon ve 93 bölümden oluşuyor.

Fragmanı

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın