Mount and Blade 2 Bannerlord parti limiti nasıl yükseltilir?

Mount and Blade 2 Bannerlord parti limiti nasıl yükseltilir?

Mount and Blade 2 Bannerlord oyununda parti limiti gelişmek ve ilerlemek için oldukça önemli bir nokta. Bu seferki rehberimizde parti limitinizi nasıl yükseltebileceğinizden bahsedeceğiz. Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi ekibinize yeni üyeler eklemeniz gerekmekte ve bu ekibi kaliteli bir orduya dönüştürmek için onları zamanla geliştiriyorsunuz. Fakat ordunun parti limiti söz konusu olduğunda bir miktar sıkıntı yaşayacaksınız. Özellikle oyunun başlarında bu durum oynayışı oldukça kısıtlı bir hale sokacak.

Mount and Blade 2 Bannerlord parti limiti yükseltmek için ne yapmalı?

Partinizin limitini daha iyi bir şekilde arttırmanın yolu belirli becerilere odaklanmaktır. Zeka özelliğinin altında bulunan kahya yeteneği parti limitinizi kolayca arttırmanın anahtarıdır. Bu yeteneği hızla yükseltmek için yapmanız gereken bazı şeyler gerekmekte. Öncelikle kendinizi partinin çeyrek yöneticisi yaparak başlayabilirsiniz. Bu durum kahya yeteneğiniz ve parti büyüklüğü arasında doğrudan bir ilişki yaratacaktır.

Ayrıca bir miktar para harcayarak yiyeceklere her zaman çeşitlilik oluşturmanız gerekmekte. Parti moralini yüksek tutmak kahya becerinizi kolayca geliştirmenin anahtarıdır. Zeka özelliğine ek olarak Mount and Blade 2 Bannerlord oyununda parti limiti arttırmak için seçebileceğiniz bazı özellikler de bulunmaktadır. Buna ek olarak kontrol, dayanıklılık ve sosyal özelliklerin de parti limitinizi artırmanıza yardımcı olabilecek etkileri olduğunu söyleyebiliriz.

Mount and Blade 2 Bannerlord oyununun şu anda erken erişime sahip olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Bu rehberde bahsettiğimiz bazı şeylerin değişebileceği veya değişmeyeceğini lütfen aklınızdan çıkarmayanız. Unutmayınız ki rehberlerimizi oyunun bulunduğu duruma göre güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Herkese keyifli oyunlar dileriz!