Netflix, yeni yerli filmi Kin’in ilk fragmanını yayınladı

Netflix, yeni yerli filmi Kin’in ilk fragmanını yayınladı

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu Netflix, yeni yapımlarını izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Türk yapımları tüm dünyada oldukça ilgi gören platform bugün Yılmaz Erdoğan’ın başrolde olduğu Kin isimli filmin fragmanını yayınladı.

8 Ekim’de yayında

BKM Film tarafından çekilen Kin, polisiye türünde oldukça iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkacak. 8 Ekim’de yayınlanacak filmde Ahmet Mümtaz Taylan,  Rüzgar Aksoy ve Cem Yiğit Üzümoğlu Yılmaz Erdoğan’a eşlik edecek.

Filmin konusu ise; “Başmüfettiş Harun, mesleğindeki en büyük ödülü alır ve ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gider. Ödülden sonra terfi olacağından emin olan Harun, o gece eve giderken taksi şoförünün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler.

Ertesi sabah bu cinayet davası polise ulaşır ve Harun işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken, bulduğu her ipucu onu çok daha karmaşık bir şeyin içine çeker. Kinheyecan verici hikayesiyle size suç, suçluluk ve masumiyetin ne olduğunu sorgulatıyor.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın