Resident Evil biohazard Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Resident Evil biohazard Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Resident Evil biohazard dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

14 Haziran 2022’de Netflix tarafından yayınlanacak olan Netflix orijinali dizidir. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi korku, aksiyon ve bilim kurgu türünde yer alıyor.

Dizi popüler video oyunundan diziye uyarlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ella Balinska, Lance Reddick, Turlough Convery, Tetiana Gaidar, Droxzyfps ve Connor Gosatti gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Rachel Goldberg, Rob Seidenglanz, Batan Silva ve Bronwen Hughes üstlenirken, senaryosunu Garett Pereda, Shane Tortolani, Mary Leah Sutton, Lindsey Villarreal, Kerry Williamson,Andrew Dabb ve Tara Knight kaleme aldı.

Resident Evil biohazard konusu

Dizinin konusu, Sakin ve huzurlu Yeni Racoon Şehri’nde asla heyecanlı olaylar yaşanmaz. Efsanevi video oyunu serisi Resident Evil, ölüm kalım mücadelesi başlıyor.

Hikaye iki zaman çizgisinde geçiyor. Bunlardan ilki, 14 yaşındaki Jade ve Billie Wesker kardeşlerin New Raccoon City’ye taşınmasını içeriyor. Babalarının dünyayı yok edebilecek karanlık sırlar saklıyor olabileceğinin farkına varırlar. İkinci zaman çizelgesi, 6 milyardan fazla hayvan ve insanın T-virüsü ile enfekte olduğu sadece 15 milyon insanın kaldığı gelecekte on yıldan fazla bir süre içinde gerçekleşir. Bu dünyada hayatta kalma çabalarında şimdi otuz yaşında olan Jade’i takip ediyor.

Resident Evil biohazard dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ella Balinska, Lance Reddick, Turlough Convery, Tetiana Gaidar, Droxzyfps ve Connor Gosatti gibi isimler yer alıyor.

Ella Balinska – Jade Wesker
Lance Reddick – Albert Wesker
Turlough Convery –
Tetiana Gaidar – Tactical Weapons Trainer
Droxzyfps – Ethan
Connor Gosatti –
Lea Vivier – Susana Franco
Mpho Osei Tutu m- Yen
Hanni Heinrich – Janet

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
ETİKETLER: