Ruvigo 30. Yarışma İpuçları

Ruvigo 30. Yarışma İpuçları

Ruvigo 30. Yarışma İpuçları

Süre sınırı yok, tek kazanan var. Cevabı bulursan para ödülünü sen kazanırsın. Ruvigo 30. Yarışma İpuçları: Yüzden fazla bölümden oluşmaktadır. Mitolojik bir karaktere de yer verilmiştir. Sıklıkla kısaltmalar kullanılmıştır. Bazı bölümlerinin kopyaları müzelerde saklanmaktadır. İpuçlarında bahsedilen eserin özgün/orijinal dilindeki adını doğru ve eksiksiz bir şekilde yazınız.

Ruvigo 30. Yarışma

Ruvigo belli aralıklarla, her seferinde sadece tek bir yarışmanın aktif olduğu bir bilgi yarışmasıdır.

 

1- Yüzden fazla bölümden oluşmaktadır.

2- Mitolojik bir karaktere de yer verilmiştir.

3- Sıklıkla kısaltmalar kullanılmıştır.

4- Bazı bölümlerinin kopyaları müzelerde saklanmaktadır. İpuçlarında bahsedilen eserin özgün/orijinal dilindeki adını doğru ve eksiksiz bir şekilde yazınız.

Yarışma Cevabı: Colonna Traiana yada Trajanus Sütunu 

Ruvigo Hakkında – Ruvigo 29. Yarışma

-Süre Sınırı Yok !Yarışmada herhangi bir süre sınırı yoktur. Ödül, yarışma başlangıcında Ruvigo tarafından belirlenen miktarla başlatılır.Yarışma sonlanana kadar ödül miktarı artmaya devam eder.

-Tek Kazanan
Yayınlanan tüm ipuçları tek bir cevabı işaret eder. Doğru olduğunu düşündüğünüz cevabı, uygulama içerisinde Ana ekranda bulunan cevap kutucuğuna girmelisiniz. Cevabınız doğru ise, yarışma tüm kullanıcılar için sonlanır ve ana ekranda bulunan cevap kutucuğuna erişilemez. Sizin ekranınızda ise yarışmayı kazandığınızı belirten bir “Tebrikler” ekranı açılır.

-Ücretsiz İpuçları
Yarışma başladığı zaman 4 ücretsiz ipucu tüm yarışmacılarımıza açık olarak yayınlanır. Bu 4 ücretsiz ipucunun haricinde, belli aralıklarla “Özel İpucu” yayınlanır. Dilerseniz sizi doğru cevaba yaklaştıracak olan Özel İpuçlarını satın alabilirsiniz.

-Haklarını Dilediğin Zaman Kullan
Yarışma başlangıcında tüm kullanıcılarımıza 2 cevap hakkı tanımlanır. Bu cevap haklarınız bittiğinde, menüden ulaşabileceğiniz “Market” ekranından yeni cevap hakları satın alabilirsiniz. Ayrıca yine Market ekranında “Özel İpucu Haklarını” ve “Cevap Haklarını” toplu olarak bulabilirsiniz, satın aldığınız hakları gelecek yarışmalarda da kullanabilirsiniz.

-Gerçek Para Ödülü
Ruvigo’da ödül gerçek para olarak ödeniyor. Kazanan kişiyle sisteme giriş yaptığı telefon numarası üzerinden temas kurarak gerekli şartları sağlamış olması durumunda, nakit Türk Lirası olarak ödenir.

-Detaylı Cevap Açıklaması
Yarışma bittiğinde ana ekranın alt kısmında doğru cevabın açıklandığı bir “Cevap Açıklaması” butonu bulunur. Buradan yarışmanın doğru cevabına ulaşabilirsiniz.
Yarışma bitiminden bir süre sonra, ayrıntılı cevap açıklaması bildirimi ile, cevabın detaylı açıklamasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca ödül miktarı ve kazanan kişinin izin vermesi durumunda adı-soyadı, yaşı bu alanda yayınlanır.

Önemli Hatırlatma

Uygulamayı indirmek için: Google Play

Ruvigo Eski Yarışmalar

Ruvigo 25. Yarışma 

Ruvigo 26. Yarışma 

 

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için info@bilgidehasi.com adresine mail atmanız yeterlidir.