Sintonia Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Sintonia Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Sintonia dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 4.sezon ne zaman, ekşi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

15 Temmuz 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Brezilya orijinal içeriğidir. Toplam 2 sezon ve 12 bölümden oluşan dizi gençlik, drama ve suç türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini KondZilla ve Johnny Araújo gibi isimler üstlenirken, senaryosunu Guilherme Quintella, Duda de Almeida ve Thays Berbe kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Christian Malheiros, Jottapê, Bruna Mascarenhas, MC M10, Vinícius ve Rosana Maris gibi isimler yer alıyor.

Dizi IMDb‘de 2 bine yakın oy aldı ve 6,6‘lık puana sahip oldu.

Sintonia dizi konusu

Dizinin konusu, São Paulo’da aynı varoşta yaşayan üç genç; müzik, uyuşturucu ve dinin hüküm sürdüğü bir dünyada dostluklarını muhafaza ederken hayallerinin peşinden koşar. Doni müzik kariyerinde ilerlemeyi ümit eder. Nando uyuşturucu ticareti yapan bir örgütte terfi almayı umar. Rita arkadaşı hakkında endişelenir. Yaralanan Rita, Cacau hakkında suçluluk duyar. Nando’nun başı emniyet güçleriyle belaya girer. Doni, müziğini çalmakla suçladığı Dondoka ile yüzleşir. Doni başarısının keyfini çıkarmaya başlasa da arkadaşları ona gerçekçi olmasını tavsiye eder. Nando tehdit edilen Juninho’yu savunur. Rita dinin diğer yüzünü görür.

Sintonia oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Christian Malheiros, Jottapê, Bruna Mascarenhas, MC M10, Vinícius ve Rosana Maris gibi isimler yer alıyor.

Christian Malheiros – Luiz Fernando “Nando” Silva
Jottapê – Donizete “Doni” Santana da Costa

Bruna Mascarenhas – Rita
MC M10 – Formiga
Vinícius – Oliveira as Éder
Rosana Maris – Jussara
Danielle Olímpia – Cacau
Julia Yamaguchi – Scheyla
Leilah Moreno – MC Dondoka
Júlio Silvério – Jaspion
Jefferson Silvério – Rivaldinho

Fragmanı