Sky Rojo Netflix dizisi 2021- 2. Sezon ne zaman olacak?

Sky Rojo Netflix dizisi 2021- 2. Sezon ne zaman olacak?

Sky Rojo Netflix dizisi 2021 Lacasa De Papel ‘in yaratıcısı bir başka patlayıcı suç dram dizisiyle geri dönüyor. Lacasa De Papel yaratıcısı, bu ay Netflix’te yayınlanacak bir başka yoğun İspanyol aksiyon suç dram dizisi’ Sky Rojo ‘ile geri döndü .

Yayın devi, gelecek dizinin resmi fragmanını çoktan yayınlandı ve kesinlikle Álex Pina’nın önceki çalışmaları kadar harika görünüyor.

‘Sky Rojo’ Konusu Ne?

Sky Rojo Netflix dizisi, başbelası Romeo’dan kaçan Las Novias Kulübü’nün (biri İspanyol, diğeri Arjantinli ve diğeri Kübalı) üç seks işçisini ağır bir şekilde yaraladıktan sonra başına gelenleri anlatıyor.

Kızlar, bir dizi ezici ve cani düşmanla hayatta kalabilmek için kolektif güçlerine güvenmek zorundadır.

Netflix tarafından yayınlanan resmi fragman sayesinde Coral, Gina ve Wendy’nin büyüleyici ama tehlikeli hayatlarına bir göz atma fırsatı bulduk. Sky Rojo Netflix dizisinde üç kızın seks işçilerini oynadığını bilsek de neden fuhuş çetesine düştükleri hakkında pek bir şey bilinmiyor.

Dizide çok sayıda dövüş sahnesi, nefes kesici araba kovalamacaları ve +18 içerik var.

‘Sky Rojo’ Çıkış Tarihi: Netflix’te ‘Sky Rojo’ Ne Zaman Çıkacak?

Sky Rojo’nun sekiz bölümü 19 Mart 2021’de Netflix’te yayınlanacak.

‘Sky Rojo Netflix’ dizisi ilk kez Temmuz 2018’de, o sırada Lacasa De Papel’in son sezonunun yayınlanmasıyla birlikte duyuruldu .

Dizi, 18 Kasım 2019’da Madrid’de çekilmeye başladı ve bildirildiğine göre 2020’nin başlarında Castilla – La Mancha’ya taşındı. ‘Sky Rojo’ da Koronavirüs salgını nedeniyle gecikmeler yaşadı. Ancak ekip, Ekim 2020’de çekimleri tamamlamayı başardı.

O sıralarda, Netflix Espana tarafından paylaşılan bir dizi sahne arkası fotoğrafıyla gelecek diziye ilk bakışlarımızdan bazılarını aldık.

Sky Rojo Netflix dizisinin Kadrosunda Kimler Var?

Lali Espósito, Yany Prado ve Verónica Sánchez sırasıyla Wendy, Gina ve Carol’ın ana rollerini oynuyor.

Sky Rojo Netflix dizisinin Kadrosunda Kimler Var?
Sky Rojo Netflix dizisinin Kadrosunda Kimler Var?

Onlara Romeo karakterini oynayacak Asier Etxeandia katılıyor.

Lacasa De Papel’in 5. sezonunda yer alacak Miguel Ángel Silvestre de Moisés olarak rol alacak.

Manel Santisteban ve Iván Martínez Lacámara Sky Rojo’ için besteci olarak görev yapacaklar .

Sky Rojo 2. Sezon Olacak mı?

Dizinin henüz yayınlanmadığını düşünürsek, 2. sezonu istemek için biraz erken olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak, iyi haber dizinin başlangıçta iki sezon için faturalandırılmış olmasıdır.

Sky Rojo 2. Sezon Olacak mı?
Sky Rojo 2. Sezon Olacak mı?

Ön yenileme, yayıncının serinin potansiyeline olan güvenini kanıtlıyor.

“Sky Rojo’nun her zamanki gibi çılgınca aksiyona sahip olmasını, ancak bu 25 dakikalık çalışma süresini olay örgüsünün dinamik doğasının altını çizmek için kullanmasını istedik: kaçış, hayatta kalma yarışı. Bir filmin veya bir bölümün üçüncü perdesi, tüm enerji, anlatılan tüm çatışmaların en canlı patlamasını üretmek için bir araya geliyor. Yapmaya karar verdiğimiz şey, sürekli bir üçüncü perde yapmak, tüm hikayemizi bu çılgın enerjiden geçirmekti, “diyor yaratıcılar Álex Pina ve Esther Martínez Lobato, Variety’ye dizi hakkında bunları söyledi .

Dizinin 3. sezon için geliyor olsun ya da olmasın, tahmin etmeden önce 2. sezonun platformda nasıl performans gösterdiğini bekleyip görmemiz gerekecek.

‘Sky Rojo’ Resmi Fragmanı

Belirtildiği gibi, Netflix, ‘ Sky Rojo’nun resmi fragmanını çoktan yayınladı .

Aşağıdaki resmi fragmana bir göz atın. Bir kez daha, ‘Sky Rojo’ 19 Mart 2021’de Netflix’te yayınlanacak.

‘ Sky Rojo’ için de heyecanlı mısınız ? Gelecek dizilerle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın