The Alienist Ruh Avcısı 3. Sezon Ne zaman Çıkıyor ?

The Alienist Ruh Avcısı 3. Sezon Ne zaman Çıkıyor ?

The Alienist 3. Sezon: Celeb Carr aynı adlı 1994 tarihli romana dayanan bir Amerikan dönemi dram televizyon dizisidir. Tür, psikolojik gerilim, suç, gizem ve dönem dramasını içerir.

Dizi, 1896 NewYork’un aşırı yoksulluk ve geniş zenginlik senaryosunda geçiyor. Sokak çocuklarının ve erkek fahişelerin öldürülmesinden sorumlu bir seri katil. İğrenç suçu araştırmak için özel bir ekip görevlendirilir. Dizi aynı zamanda 1895’ten 1897’ye kadar polis komiseri görevinde olan Theodore Roosevelt gibi tarihi karakterleri de içeriyor.

İlk sezon 22 Ocak 2018’de gösterime girdi ve 16 Ağustos 2018’de dizi Karanlığın Meleği romanından uyarlanan bir devam filmi için yenilendi ve 19 Temmuz 2020’de galası yapıldı.

The Alienist 3. Sezon Çıkışı

Alienist dizisi izleyiciler arasında büyük bir popülerlik kazandı ve o zamandan beri hayranlar heyecanla üçüncü sezonu bekliyor.

The Alienist’in devamı, arka arkaya iki hit bölüm verdikten sonra 9 Ağustos 2020’de sona erdi.

Ancak, gösterinin yenilenmesi veya iptali ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Alienist dizisi, her iki sezon da Celeb Carr’ın yazdığı romana dayanıyordu. Bu nedenle, üçüncü sezon için yapımcılar üçüncü kitabın yayınlanmasını bekliyorlar ancak o zaman üçüncü sezon mümkün.

Sonunda, 1. sezon ile 2. sezon arasında 18 aylık bir boşluk vardı, bu nedenle 3. Sezon yenilenirse, 2021’in sonunda prömiyeri yapılacak.

Üstelik dizinin TNT yerine Netflix tarafından yenilenme şansı da var. Sezon 1 oldukça iyi performans gösterdi ve Sezon 2 de aynısını yaparsa ve iyi izleyici sayıları kazanırsa, The Alienist’in bir Netflix orijinal dizisi olmasını bekliyoruz.

The Alienist 3. Sezonun Beklenen Oyuncuları

• Daniel Brühl as Laszlo Krizler

• Robert Ray Wisdom rolünde Cyrus Montrose

• Luke Evans, John Schuyler Moore olarak

• Matthew Shear, Lucius Isaacson olarak

• Douglas Smith, Marcus Isaacson olarak

• Dakota Fanning, Sara Howard olarak

Ayrıca şunu okuyun: Animal Kingdom 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosu nedir? Konu ne olacak?