The Boys 3. Sezon Ne Zaman?

The Boys 3. Sezon Ne Zaman?

The Boys 3. Sezon ne zaman?” sorusunu bu yazımızda yanıtlıyoruz. Amazon’un çizgi romandan esinlenerek yazılan süper kahraman dizisinin konusu ve oyuncu kadrosunu da bu yazımızda bulabilirsiniz.

The Boys 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Amazon’un popüler dizisi “The Boys”‘un üçüncü sezonu şu anda Amazon Prime Video tarafından çekiliyor. Yayın platformunda dizinin başlangıç tarihi Ocak 2022 olarak belirlenmiş durumda.

Prime Video’nun başarılı süper kahraman dizisi “The Boys”, Marvel evreninde yaşananları hicveden bir tarza sahip. Yeni bölümlerin bir bakıma tanıtımı yapan Seven on 7‘ye göz atabilirsiniz:

The Boys 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

“The Boys 3. Sezon ne zaman?” Sorusu için resmi bir başlangıç tarihi henüz belirlenmedi. Dizinin hayranları 2021’in sonlarında başlamasını umuyor, fakat dizi çekimleri tüm hızıyla devam etse de 2022 baharında bir başlangıç daha olası gözüküyor. Daha önce de olduğu gibi, süper kahraman dizisi aynı anda uluslararası olarak yayınlanacak.

The Boys 3. Sezon Konusu

Dizinin 2. sezonunun sonu birkaç soruyu cevapsız bırakmıştı. Gizemli Victoria Neuman kimdir ve planı nedir? Homelander köşeye sıkıştığına göre şimdi nasıl davranacak? Billy bir özel kuvvet ekibine başkanlık ederken, süper kahramanlar için yeni bir sayfa açılacak.

İlgini çekebilir   The Good Place 4. Sezon 9. Bölüm İncelemesi

The Boys’un 3. Sezonunun konusu hakkında henüz çok şey bilinmiyor. Fakat setten fotoğraflar, zamanda 2024 yılında geçeceğine dair ipuçları taşıyor. ABD Senatörü Ted Cruz’un bu kurgusal gelecekte başkanlığa aday olduğunu görüyoruz. Starlight ayrıca bir yarışma programına ev sahipliği yapıyor gibi gözüküyor. Toronto Filming’in twitterda yayınladığı görseller:

The Boys 3. Sezon Oyuncuları

The Boys’un 3. sezonunda The Walking Dead’ın yıldızı Laurie Holden’ın oynayacağı kesinleşti.

Karl Urban, Jack Quaid, Anthony Starr, Erin Moriarty, Chace Crawford, Dominique McElligott, Karen Fukuhara ve birçok tanıdık yüzün yanı sıra yıldız Jensen Ackles’in Soldier Boy karakterini canlandıracağı da onaylanmış durumda. Katia Winter ise dizi kadrosuna Little Nina olarak katılacak.