The Longest Night Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The Longest Night Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The Longest Night dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

8 Temmuz 2022‘de Netflix tarafından yayınlanan Netflix İspanya orijinal dizisidir. İlk sezonu 6 bölümden oluşan dizi aksiyon, suç ve drama türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Alberto Ammann, Luis Callejo, Bárbara Goenaga, José Luis García-Pérez, Roberto Álamo, Daniel Albaladejo ve Cecilia Freire gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Óscar Pedraza üstlenirken, senaryosunu Xosé Morais, Victoriano Sierra Ferreiro kaleme aldı.

Dizinin orijinal adı: La noche más larga

The Longest Night konusu

Dizinin konusu, Silahlı kuvvetler, psikiyatri hastalarının tutulduğu hapishanenin etrafını sarar. Amaçları oradaki seri katili kaçırmaktır ama bu yüzden çıkacak arbedeye hazır değiller.

Bir grup silahlı adamın hapsedilmiş bir seri katili yakalamayı amaçladığı, ancak cezaevi müdürünün direnişiyle karşı karşıya kaldığı bir psikiyatri hapishanesinde merkezler.

The Longest Night oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Alberto Ammann, Luis Callejo, Bárbara Goenaga, José Luis García-Pérez, Roberto Álamo, Daniel Albaladejo ve Cecilia Freire gibi isimler yer alıyor.

Alberto Ammann – Hugo
Luis Callejo – Simon Lago
Bárbara Goenaga –
José Luis García-Pérez – Lennon
Roberto Álamo –
Daniel Albaladejo –
Cecilia Freire –
Jean Cruz – Diego
Maria Caballero – Laura
David Solans – Javi

Fragmanı