Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası 2020

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası 2020

Türk Telekom Silsüpür kampanyası indirip nasıl hediye internet kazanacağınızı anlatıyoruz. Çok basit bir şekilde her hafta hediye internet, dakika ya da sms kazanabilirsiniz. 

Sizlere daha önce Teknosacell hediye internet kampanyası yayınlamıştık şimdi görüyoruz ki Türk Telekom da harika bir hediye internet kampanyası yapmış ve bize kampanya dediğin böyle yapılır dedirtti yani sizi fazla meraklandırmadan hemen detaylara geçelim. Unutmayın bu bir hile değildir. Tamamen Türk Telekom tarafından ücretsiz olarak kullanıma açtığı bir hizmettir, güzelliktir.

Yazımızın devamında Sil Süpür indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Fakat Sil Süpür Çıkmıyor sorunu yaşıyorsanız bağlantıyı ziyaret edin.

Sil Süpür her hafta Cuma saat 06:00 itibariyle hediye internet, dakika ve sms dağıtıyor. Hediyenizi aldıktan sonra bir sonra ki cumaya kadar beklemek zorundasınız.

Öncelikle hediye internetin belli bir oranı yok size ne kadar çıktıysa bu şans tamamen. TürkTelekom günlük bedava internet de kazanabilirsiniz haftalık hediye internet de kazanabilirsin bu tamamen sizin elinizde.

Sil Süpür Kampanyası Nasıl Yapılır ve Nasıl İndirilir?

Türk Telekom günlük ve haftalık hediye interneti kazanabilmek için tek yapmanız gereken online işlemler uygulaması(indirme linki aşağıda mevcut) üzerinden SilSüpür sekmesinde, aşağıdaki resimli anlatımın altındaki tabloda belirtilen hediye internet paketlerinden birini kazanacaksınız boş yok merak etmeyin

#Resimli Anlatım Türk Telekom Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

resimdeki adımları takip ederek Sil Süpür oyununa ulaşabilirsin ondan sonra tek yapmanız gereken tıklayıp oyunu oynamak  Oyunda tek yapmanız gereken bulutlu bir alanı parmağınızla kazımak bir nevi silip süpürmek daha sonrasında sildiğinizin alanın altında yazan hediye miktarını görmek. Ayrıca görüldüğü gibi iki tane silsüpür oyunu görünmekte biri internet biri dakika için ikisini de oynayıp hem dakika hem internet kazanabilirsiniz. Ben 2gb haftalık internet ve 250 dk heryöne dakika kazandım.

Online İşlemler Uygulamasını telefonunuza indirmek için linkler hem PlayStore hem Appstore

GEÇERLİLİK SÜRESİ HEDİYE
1 Ay Muud Premium Üyeliği
Haftalık 30GB
Haftalık 10GB
Haftalık 5 GB
Haftalık 2 GB
Haftalık 500 MB
Haftalık 250 MB
Haftalık Her yöne 250 DK
Günlük 5 GB
Günlük 2 GB
Günlük 1 GB
Günlük 500 MB
Günlük 250 MB
Günlük 100 MB
Günlük Türk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma
1 Ay ArayanıBil Servisi
Tek Seferlik Enterprise’dan %40 İndirim
Tek Seferlik MNG Kargo’dan %30 İndirim

Güncel hediye internet kampanyalarınden haberdar olmak için WebTilki’yi takip etmeye devam edin en güncel operatör kampanyaları ilk buradan yayılır.

10.10.2018 Güncelleme

Arkadaşlar Türk Telekom Sil Süpür her perşembe günü tekrar aktif olacaktır. Bundan sonra her perşembe sil süpür günü diyebiliriz. Örnek vermek gerekirse perşembe günü sil süpür ile hediye kazanan biri diğer perşembe gününe kadar beklemek zorundadır. Pazartesi günü sil süpür yaptıysanız yine perşembeye kadar beklemek zorundasınız. Yani tekrar hediye kazanmak isteyenler perşembe gününü beklemek zorundadır.