Üç Renkli Bayrakları Vardı.

Üç Renkli Bayrakları Vardı.

Kritograf 33. Soru İpuçları nedir?

Kritograf 33.  Yarışma Başladı. İpuçları;Bu Gizli Bir örgüttü.Üç Renkli Bayrakları Vardı.Onları Ortadan Kaldırmak için Başka bir gizli örgüt kuruldu.Bir Önceki İpucundan Bahsettiğim örgütü kuran kişinin adını yazınız!

Kriptograf sana tek bir soru soracak. Sorunun cevabını ilk bilen sen ol, ödülü sen kazan. Gerçek soru, gerçek para. Kriptograf soruyu video ipuçları şeklinde soruyor. Cevabı bulabilmen için en azından ilk 4 ipucunu izlemen gerekecek. Kriptograf’a katılım ücretsizdir.

Sorunun cevabını yanlış verirsen, dilediğin zaman Ekstra Cevap Hakkı satın alabilirsin. Kriptograf 33. Soru için Ayrıca, ilerleyen günlerde Ekstra İpuçları da yayınlanacak. Kriptograf 33. Soru  için Bunları sakın kaçırma, çünkü her yeni ipucu seni cevaba daha da yaklaştıracak.

Öneriler Konular:

Dünya Tarihinin En Gizemli 13 Örgütü

Tarihin En Gizli ve Gizemli Örgütler

Kriptograf 33. Soru İpucuları:

1-Bu Gizli Bir örgüttü.

2-Üç Renkli Bayrakları Vardı.

3-Onları Ortadan Kaldırmak için Başka bir gizli örgüt kuruldu.

4-Bir Önceki İpucundan Bahsettiğim örgütü kuran kişinin adını yazınız!

Yarışma Cevabı: Antonio Luigi Raffaele Capece Minutolo

Kriptograf 33. Soru İpucu Videosu

Kriptograf  Tanıtım Videosu

Türkiye’nin ilk video ipuçları üzerine kurulmuş bilgi yarışmasını hemen indir, sen de bu müthiş deneyime katıl. Unutma, cevabı yazarken yazım hatası yapmaman gerekiyor.

Kriptograf Nedir?

Kriptograf’ın bilim, tarih, gizem dolu dünyasına hoş geldin!

Kriptograf 33. Soru, Kriptograf sana tek bir soru soracak. Sorunun cevabını ilk bulan sen ol, ödülü sen kazan. Gerçek soru, gerçek para. Kriptograf soruyu video ipuçları şeklinde soruyor. Cevabı bulmak için en azından ilk 4 ipucunu izlemen gerekecek. Kriptograf’a katılım ücretsizdir. Sorunun cevabını yanlış verirsen, dilediğin zaman ekstra cevap hakkı satın alabilirsin.

Ayrıca, ilerleyen günlerde, ekstra ipuçları da yayınlanacak. Bunları sakın kaçırma, çünkü her yeni ipucu seni cevaba daha da yaklaştıracak.

Türkiye’nin ilk video ipuçları üzerine kurulmuş bilgi yarışmasını hemen indir, sen de bu müthiş deneyime katıl. Unutma, cevabı yazarken yazım hatası yapmaman gerekiyor.

Kriptograf Uygulamayı İndirmek için:

Kriptografi nedir?

Kriptoloji ilkeleri, günümüz geliştirilmesi ve kullanılması kriptografi olarak adlandırılır ve kırma kodlarına kriptanaliz adı verilir. Gizli belgeleri korumak için şifreleme yüzyıllar boyunca kullanılmıştır. Örneğin, Julius Caesar, bölgedeki generallerine yönelik mesajları şifrelemek için basit bir alfabetik şifre kullandı. Generalleri, mesajların şifresini çözmek için gereken şifre anahtarı hakkında bilgiye sahipti.

Günümüzün şifreleme yöntemleri, güvenli iletişim sağlamak için pek çok farklı yoldan kullanılmaktadır. Kriptoloji ile veri gizliliği sağlanır.

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir.