Vodafone’lularla Konuşma Promosyonu ( 44640 Dk )

Vodafone’lularla Konuşma Promosyonu ( 44640 Dk )

Vodafone’lularla Konuşma Promosyonu ( 44640 Dk )

Vodafone Yılbaşı Kampanyası 2020 yılına özel müşterilerine sunmuş olduğu bir birinden güzel hediyeleri bu başlık altında toplayacağız. Bildiğiniz gibi Vodafone ve diğer operatörler her yılın sonunda doğru kullanıcılarına ücretsiz internet ve ücretsiz dakika paketleri sunmaktadır. Vodafone GSM operatörünün 2020 yılına ait Vodafone Yılbaşı Hediye İnternet kampanyalarını yayına alındığı gün aşağıdan takip etmeniz mümkün olacaktır.

Kullanıcısının yüzünü her yıl güldürmeyi başaran Vodafone Yılbaşı Hediyesi paketleriyle 2020 yılının ocak ayında geçerli olacak şekilde 1 ay geçerli bedava internet ve 1 ay geçerli ücretsiz konuşma dakikası gibi kampanyalarıyla tekrar gündeme gelecektir.

Vodafone Yılbaşı Kampanyasına Nasıl Katılırım

Vodafone yılbaşı hediyelerini anında kullanabilmeniz için şuan için yapabileceğiniz bir şey bulunmuyor. Yılbaşı kampanyası başladığı an hemen katılım sağlamak istiyorsanız bu konu altında bulunan yorum kısmına e-posta adresinizi doğru yazmak şartıyla Vodafone Yılbaşı Kampanyasına Katılmak İstiyorum yazmanız durumunda kampanyanın aktifleşmesi durumunda anında sizlere e-posta yoluyla bilgilendireceğiz.

Vodafone operatörünün kullanıcılarına sunduğu ücretsiz internet ve dakika kampanyalarına göz atmak istiyorsanız Vodafone Bedava İnternet kategorisine bakmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Vodafone

Vodafone Telekomünikasyon dünyanın en büyük GSM operatörü olan Vodafone 1984 yılında İngiltere’de kuruldu. 1985 yılında dünyanın ilk hücresel network ağını hayata geçiren Vodafone, 1994 yılında bir başka yeniliği hayata geçirdi. Dünyanın ilk kısa mesaj, yani SMS servisi.

Kuruluşu 1984 yılına dayanan Vodafone, başlangıçta İngiliz iletişim şirketi Racal Electronics’e ait bir alt şirket olarak Racal Telecom adıyla telekomünikasyon sektörüne girdi. Kısa zamanda büyüyerek 1991 yılında bağımsız bir şirkete dönüşen ve Vodafone Group Plc adını alan şirket, 1999 yılında AirTouch Communications firmasıyla birleştikten sonra sektörde hızla büyümeye başladı. Bir dizi birleşme ve satın almayla telekomünikasyon alanında dünya birinciliğine ulaşan Vodafone, şu anda bir çok alt şirket ve iştirakiyle başta Avrupa, Kuzey Amerika ve Uzakdoğu olmak üzere tüm dünyada faaliyet gösteren dünyanın en büyük şirketlerinden biri haline gelmiş bulunuyor. Müşteri sayısı 2005 Eylül ayı itibariyle 171 milyon kişiye ulaşan Vodafone’un piyasa değeri de Kasım ayı itibariyle yaklaşık 80 milyar avro olarak hesaplanıyor.

İlklerin şirketi Vodafone tam 41 ülkede 165 milyonu aşkın aboneye hizmet veriyor. Çalıştığı piyasalarda rakiplerine karşı saldırgan müşterilerine karşı duyarlı bir imaj veren vodafone, yarattığı yenilikçi hizmetlerle oldukça güçlü bir oyuncu. Şirketin İngiltere’nin yanı sıra, Avrupa ve ABD’de de yatırımları var. Vodafon’un borsa değeri ise 86 milyar paundu aşıyor.

Avrupa ve Amerika pazarlarının lideri olan Vodafone son yıllarda eski doğu bloku ülkelerinde de önemli yatırımlar yaparak dikkatleri üzerine çekti.

Vodafone en Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden Telsim’i 4 milyar 530 milyon dolara satın aldı.