Xiaomi ürün aralığını genişletiyor: Akıllı duş başlığı

Xiaomi yeni ürünlerine bir yenisini ekledi. Xiaomi, Youpin markası altında ev araç ve gereçleri üretiyor. Daha önce akıllı bulaşık makinesi, akıllı cetvel, akıllı su arıtma cihazı, akıllı maske, akıllı saç kurutma makinesi hatta akıllı yatak üreten Xiaomi, şimdi de akıllı duş başlığı ile karşımıza çıkıyor.
Xiaomi ürün aralığını genişletiyor: Akıllı duş başlığı

Xiaomi yeni ürünlerine bir yenisini ekledi. XiaomiYoupin markası altında ev araç ve gereçleri üretiyor. Daha önce akıllı bulaşık makinesi, akıllı cetvel, akıllı su arıtma cihazı, akıllı maske, akıllı saç kurutma makinesi hatta akıllı yatak üreten Xiaomi, şimdi de akıllı duş başlığı ile karşımıza çıkıyor.
Xiaomi ürettiği ev araç gereçlerine bir yenisi ekledi. Akıllı duş başlığı üreten Çinli teknoloji devi, üretim aralığını günden güne yükseltiyor. Ev içerisinde kullandığımız ürünlere teknolojiyi entegre ederek farklı bir boyuta çıkaran Xiaomi, dikkatleri de üzerine çekiyor.
Xiaomi akıllı duş başlığı ile karşımıza çıkıyor. Akıllı duş başlığı üç katmanlı bir karbon filtreye sahip. Karbon filtre yapısı sayesinde sudaki kloru ve mikro partikülleri emiyor. Akıllı duş başlığının filtresi değiştirilebilir bir yapıda ve üç ayda bir değiştirilmesi gerekiyor. Akılı duş başlığı siyah, beyaz ve pembe olmak üzere 3 farklı renk ile karşımıza çıkıyor.
Xiaomi akıllı duş başlığı 10 dolar (66 TL + vergiler), hortumu ile satın alındığında 15 dolar (100 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

 

kaynak