Yapay zeka, 2023’ün sonu için Terra Classic (LUNC) fiyatını tahminde bulundu!

Yapay zeka, 2023’ün sonu için Terra Classic (LUNC) fiyatını tahminde bulundu!

Çöken Tera ( LUNA ) ekosisteminin orijinal zinciri olan Terra Classic ( LUNC ), ilk sıfıra düşme projeksiyonunun ardından hala değerlemesini sürdürmeye çalışıyor. Bununla birlikte, çeşitli topluluk girişimleriyle LUNC, önceki zirvelerini geri kazanmayı umuyor.

Yapay zeka, 2023’ün sonu için Terra Classic (LUNC) fiyatını tahminde bulundu!

Bu satırda Finbold , yapay zeka ( AI ) tahmin aracı CoinCodex’e dayalı olarak LUNC’nin yıl sonu fiyat tahminini gözden geçirdi. Tahmine göre, verilere göre LUNC 31 Aralık 2023’te 0,0000780 dolardan işlem görecek.

Fiyat projeksiyonu, LUNC’nin yayınlandığı tarihteki değerinden yaklaşık %53’lük kazançları temsil ediyor.

LUNC 2023 tahmini. Kaynak: CoinCodex

Çeşitli teknik analiz (TA) göstergelerini dikkate alan platform, LUNC’nin uzun bir yükseliş geleceği yaşamaya hazır olduğunu gösteriyor. Örneğin platform, Terra Classic’in yaklaşık %493,81 artacağını ve 27 Şubat 2024’e kadar yani bir yıldan biraz fazla bir süre sonra 0,000992 dolardan işlem göreceğini gösteriyor.

LUNC fiyat analizi

Basın zamanında LUNC, günlük yaklaşık %2’lik kazançlarla 0,0001676 $’dan işlem görüyordu. Token, LUNC’nin piyasa değerini 1,02 milyar dolara yükselten kısa vadeli satın alma baskısına maruz kaldı.

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

LUNC’nin mem kripto para birimlerinin yörüngesini almasıyla birlikte , topluluğun Terra Classic’e daha fazla fayda sağlamak için fazla jeton yakmak gibi girişimlere giderek daha fazla odaklandığını belirtmekte fayda var.

LUNC temelleri

Ayrıca, LUNC takipçileri, en son Terra Classic Upgrade v1.0.5’in olası bir ralliye ilham vermesini bekliyor. Özellikle, ağ yükseltmesi, Terra Classic’in Binance üzerinde yeniden yazılmasına izin verir.

Öte yandan, yakın zamanda Terra Classic geliştiricilerinin Binance’ten bir hibe yoluyla destek arıyor olabileceği ortaya çıktı. TerraCVita altındaki geliştiriciler, fikirle ilgili olarak topluluğun fikrini aradı.

LUNC topluluğunun olası herhangi bir mitingi geçersiz kılabilecek unsurlara karşı dikkatli olması gerekiyor. Örneğin, Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu’nun ( SEC ) kurucu Do Kwon’u resmi olarak görevlendirmesiyle, davanın sonucu token’ın gidişatını etkileyebilir. Tarihsel olarak Terra Classic’in değeri, firarda olan Kwon’un yakalanması ve yargılanmasıyla ilgili haberlere tepki olarak düştü.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.