Zayıflama Önerileri

Fazla kilolarından hangi kadın şikâyet etmez ki. Şikâyetlerin sonu gelmeli artık istediğiniz kıyafeti giyebilmeli elbisenizden taşan göbeğinizi görmemelisiniz mesela. O zaman diyoruz ki doğru beslenme zamanı doğru davranmanın tam da sırası.
Zayıflama Önerileri

Fazla kilolarından hangi kadın şikâyet etmez ki. Şikâyetlerin sonu gelmeli artık istediğiniz kıyafeti giyebilmeli elbisenizden taşan göbeğinizi görmemelisiniz mesela. O zaman diyoruz ki doğru beslenme zamanı doğru davranmanın tam da sırası. Peki, bunun için ne yapmalısınızİki Hafta da İki Beden İncelmekYatmadan önce 1 bardak suyun içine 2 ceviz atın ve üzerini kapatın. Sabah uyandığınızda ilk işiniz bu vitamin deposunu vücudunuzla tanıştırmak olmalı. Sindirim sisteminizi hızlandıracak bu karışım yeme isteğinizi de azaltacaktır.

Şeker ve kafein içeren tüm içeceklerden uzak durmalısınız. Vücut bu iki kötülükten uzaklaştıkça temizlenecek ve metabolizmanızın hızlandığını göreceksiniz.Yediğiniz yiyecekleri vücut belli saatlerde daha kolay sindirir. Öğlene kadar yediğiniz yiyecekler daha çabuk sindirileceği için öğleden sonra tükettiklerinize daha da dikkat etmelisiniz.Su bize doğuştan verilmiş en büyük ödüldür. Toksinleri atmak için bol su içmelisiniz.

Sebze ve meyveleri gündüz yemeli akşam saatlerinde yorulmuş vücudunuza fazla yüklenmemelisiniz.Yediklerinizi çok çiğnemelisiniz. Doğrudan yuttuğunuz yiyecekler size sadece yağ olarak geri dönecektir.Karbonhidrat içeren yiyeceklerden uzak durmalısınız ve asla ekmek yememelisiniz Bilinen SırlarHepimizin bildiği fakat uygulamada güçlük çektiği bu küçük sırları sadece 2 hafta denediğinizde bedeninizin 2 beden daha küçüldüğünü göreceksiniz. Fazla kilolardan kurtulmak için kendinize bir şans vermeye ne dersiniz.