Epic Games haftanın ücretsiz oyunlarını açıkladı! Bomba yapımlar

Epic Games haftanın ücretsiz oyunlarını açıkladı! Bomba yapımlar

Video oyun dünyasının önde gelen platformlarından biri olan Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyun severlere müjdeli bir haberle geldi. 3 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak bu özel fırsatla kullanıcılar, Homeworld Remastered Collection ve Severed Steel oyunlarını ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Homeworld Remastered Collection, 2015 yılında satışa sunulmuş olan ve şu anda 55 TL değerinde olan bir uzay strateji oyunu. Oyun, Relic Entertainment tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Yenilenmiş grafikleri ve geliştirilmiş oynanış mekanikleri ile Homeworld serisinin unutulmaz deneyimini yaşatan bu koleksiyon, uzay macerası ve strateji seven oyuncular için harika bir seçenek sunuyor.

Epic Games haftanın ücretsiz oyunlarını açıkladı

Homeworld Remastered Collection’da oyuncular, dünyadan binlerce ışık yılı uzakta, yabancı gezegenleri keşfederken kendi uzay filolarını yönetmeyi üstleniyorlar. Zorlu görevler, sıra dışı grafikler ve etkileyici bir hikaye, oyuncuları derin bir uzay yolculuğuna çıkarıyor. Strateji ve taktik becerilerini konuşturacak olan oyuncular, evreni keşfetmek ve kayıp evlerine ulaşmak için çeşitli düşmanlara karşı mücadele edecekler.

Diğer yandan, Severed Steel, 2021 yılında oyuncularla buluşmuş olan ve normalde 40 TL’ye satılan aksiyon dolu bir oyun. Digerati ve Greylock Studio işbirliğiyle geliştirilen Severed Steel, hız ve reflekslere dayalı birinci şahıs nişancı oyunu olma özelliği taşıyor. Yüksek tempolu hareketler ve stilize görseller, oyuncuları kendine çeken başlıca özelliklerden biri. Kombinasyonlar ve yaratıcı dövüş mekanikleri ile oyuncular, düşmanlarına karşı bir dizi acımasız saldırı gerçekleştirirken aksiyon dolu anlar yaşayacaklar.

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyun kampanyasıyla, oyuncular Homeworld Remastered Collection ve Severed Steel’i 3 Ağustos’a kadar kütüphanelerine ücretsiz olarak ekleyebilirler. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen oyun severler, Epic Games Store’a girerek bu iki oyunu edinebilir ve sınırsız eğlenceye adım atabilirler.