Plants vs. Zombies 3 için kayıtlar başladı

Plants vs. Zombies 3 için kayıtlar başladı

İlk iki oyunu sayesinde oyuncular tarafından oldukça beğenilen Plants vs. Zombies serisi, üçüncü ana yapımı için yeniden gündemde. En son 6 yıl önce ikinci oyunu ile akıllı telefonlarda ve tabletlerde oyuncuların evlerine konuk olan yeni proje, PopCap Games tarafından geliştiriliyor.

5 Mayıs 2009 tarihinde piyasaya sürülen ilk sürüm, tahmin edilenden fazla ilgi görünce, macOS ve PC platformlarına ek olarak 11 farklı platforma daha çıkışını yaptı. Eğer yeni oyunu denemek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey henüz resmi test aşamasında olmayan oyuna kayıt olmak.

Yeni maceralara atılmak isteyen oyuncuların unutmaması gereken birkaç nokta mevcut. Plants vs. Zombies 3, henüz resmi test aşamasında olmadığı için bir çok hata ile karşılaşabilirsiniz. “Pre Alpha” olarak adlandırılan bu dönemin ana amaçlarından biri, geliştiricilerin gereksinimleri analiz etmesi. Bu bağlamda kullanıcıların geri bildirimlerini oldukça önemseyen ekip, üçüncü oyunu neden geliştirdiğini açıkladı.

Plants vs. Zombies serisinin çok fazla sevildiğini belirten PopCap Games, üçüncü oyun fikrinin yeni jenerasyon ile alakası olduğunu belirtti. 2000 neslinin dikkatini çekmek isteyen firma, bu serinin yeni üyesi adına henüz resmi bir çıkış tarihi duyurmadı.

Siz de bu oyunu denemek istiyorsanız öncelikle Android işletim sistemine sahip olan bir akıllı telefonu kullanmalısınız. En düşük kriter olarak Galaxy 7 ve benzeri bir model ile kayıt olunması gerektiğini ifade eden PopCap Games, ayrıca, ilgili cihazın en azından Android 6 Marshmallow sürümü ile çalışıyor olması gerektiğini söyledi. Android 6’nın üstündeki sürümler, bu aksiyon oyununu daha iyi bir performansla çalıştıracak.

Google Play hesabınıza giriş yaparak ve oyunlar kısmına gelerek yeni projeyi indirebilirsiniz. Kontenjanlar sınırlı. Acele etmeniz gerekiyor.