Stranger Things 4. sezon : Çıkış tarihi, spoiler, oyuncular, haberler ve bildiğimiz her şey

Stranger Things 4. sezon : Çıkış tarihi, spoiler, oyuncular, haberler ve bildiğimiz her şey

Stranger Things 4. sezon Netflix tarafından onaylandı. Hopper ve Eleven hakkındaki haberler, spoiler ve teoriler de dahil olmak üzere 4. sezon hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Evet, bu resmi bir açıklama. Stranger Things 4 geliyor. Doğrulandı. Ve şimdi, 3. sezon sonunda öldüğü iddia edilen Hopper’ın CANLI olduğu resmi olarak ortaya çıktı. Ayrıca, Şef Hopper’ın Amerikalı mahkum olduğu doğrulandı ve birkaç teori ortaya koydu.

 

vet! Netflix, 30 Eylül’de dizinin dördüncü sezon için geri döneceğini doğruladı.

Netflix Baş İçerik Sorumlusu Ted Sarandos, ” Duffer Brothers, Stranger Things ile dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri büyüledi ve canlı hayal güçlerini üyelerimizin seveceği diğer film ve dizi projelerine taşımak için onlarla ilişkimizi genişletmekten heyecan duyuyoruz” dedi. . “The Upside Down dünyasının dışına çıktıklarında The Duffer Brothers’ın elinde neler olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Yılın başlarında Collider’a konuşan yapımcı Shawn Levy, “dördüncü sezon kesinlikle gerçekleşiyor” dedi ve “bunun ötesinde bir sezon olasılığı var, şu anda kararsız” (Elbette bilmeyeceğiz. bir süredir 5. sezonla ilgili herhangi bir şey …)

Stranger Things 4. sezon çekime ne zaman başlıyor?

Stranger Things 4 , çekimlerine Şubat 2020’de resmen başladı. Daha sonra salgın nedeniyle Mart ayında kapatıldı. Litvanya’daki sahneler çoktan çekilmişti ve oyuncu kadrosu ve ekip kapandığında Georgia, Atlanta’da çekime hazırlanıyordu.

Ekim 2020’de, oyuncular 4. sezonun çekimlerine geri dönüyor. 2020 Ocak ayı itibarıyla 4. sezonun çekimleri devam ediyor.

GalaxyCon Live’a konuşan Gaten , Eylül başında 18 yaşına geldiğinde sette çalışmasına izin verilen saatlerde zaman kısıtlaması olmayacağını da açıkladı: “Çekime geri döndüğümde 18 yaşına giriyorum. Eylül başında… ve bu noktada, pandemi nedeniyle tekrar çekime giremeyebiliriz. Bu yüzden 18 olacağım ve bana ihtiyaçları olduğu sürece beni herhangi bir zaman sınırı olmaksızın tutabilirler. “

 

Stranger Thins 4. sezon ne zaman yayınlanacak?

Bir Instagram Live’da David Harbour, Stranger Things 4’ün 2021’in başlarında piyasaya sürülmesinin planlandığını açıkladı. Ancak, koronavirüs salgınını takiben üretimdeki gecikme nedeniyle, çıkış tarihi muhtemelen 2021’in ortalarından sonuna kadar olacak.

Oyuncular ve ekip , Mart 2020’de yapım askıya alınmadan önce Stranger Things 4’ü çekmeye başladı . Çekimler, Eylül 2020 sonunda yavaş yavaş yeniden başladı.

TV Line’a göre , çekimler, kartlarda Aralık 2020 / Ocak 2021 potansiyel bir çıkış tarihi ile Ağustos ayı civarında sona erecek. Referans olarak, 3. sezon çekimleri Nisan 2018’de başladı, Kasım 2018’de tamamlandı ve Temmuz 2019’da yayınlandı.

Stranger Things 4. sezonda kaç bölüm olacak ?

Sezondaki bölüm sayısı, Duffer Kardeşlerin ne kadar hikaye anlatması gerektiğine bağlı. 1. sezonda 8 bölüm vardı, 2. sezonda 9 bölüm vardı ve 3. sezon 8 bölüme geri döndü.

TV Line, 4. sezonda 9 bölüm olacağına dair söylentiler olduğunu ve bu da 2. sezonla aynı uzunlukta olduğunu bildirdi . Bu şimdiye kadar doğrulanmadı, ancak muhtemelen en az 8 bölüm bekleyebilirsiniz. Yazar odası tarafından Twitter’da paylaşılan bitmiş senaryolar yığınında, sanki 9 bölüm senaryosu varmış gibi görünüyor.

Stranger Things 4. sezon bölüm isimleri

Şimdiye kadar sadece bir bölüm başlığı Twitter’da yazarlar tarafından onaylandı.

1. Bölüm ‘Birinci Bölüm: Cehennem Ateşi Kulübü’ olarak adlandırılacak.

Stranger Things 4 hangi yılda geçecek ?

Şimdiye kadar, her sezon bir yıl arayla gerçekleşti, 1. Sezon 1983’te, 2’si 1984’te ve 3. sezonda 1985’te geçti. Büyük bir zaman sıçraması yoksa, 4. sezon 1986’da geçebilir gibi görünüyor.

Stranger Things 4'ün yeni karakterleri kimler ?
Stranger Things 4’ün yeni karakterleri kimler ?

Elbette, genç oyuncuların yaşı sezonun geçtiği yılı etkileyebilir. Hepsinin hızlı büyüdükleri göz önüne alındığında, şov birkaç yıl daha ileri gidebilir. 2020’de 19 yaşına giren Caleb McLaughlin, sadece 15 yaşındaki bir çocuğu bu kadar uzun süre oynayabilir!

Gösteri 1986’nın ötesine geçerse, genç bir Winona Ryder’ın kariyerine hitap etmenin bir yolunu bulmaları da gerekebilir . Winona’nın ilk film rolü 1986’da Lucas’daydı . Daha sonra 1987’de Square Dance’de Rob Lowe ile birlikte yer aldı . Eğer gösteri 1988’e kadar uzarsa, Beetlejuice’den genç bir Lydia Deetz ve Heathers’dan Veronica Sawyer’ın Joyce Byers’a ne kadar benzediğine kesinlikle değinmeleri gerekecek , değil mi?

Jim Hopper’ın Amerikalı tutuklu olarak yer aldığı yeni fragmana dayanarak, daha ince ve zayıf görünümü göz önüne alındığında epey zaman geçti gibi görünüyor.

Stranger Things 4. sezon için hangi oyuncular geri dönecek ?

Muhtemelen en sevdiğimiz oyuncu kadrosunun çoğunun yeni yüzlerle geri döndüğünü göreceğiz. Ancak 3. sezonun sonunda olanlar göz önüne alındığında, oyuncu listesinde geri döndüğümüzde birkaç büyük eksik parça olacak …

Noah Schnapp (Will), Millie Bobby Brown (Onbir) Caleb McLaughlin (Lucas), Gaten Matarazzo (Dustin), Finn Wolfhard (Mike) ve Sadie Sink (Max) geri dönecek. Winona Ryder ayrıca herkesin favori Stressed Mom ™ Joyce Byers olarak geri dönecek.

Karakterleri muhtemelen tam zamanlı üniversite öğrencileri olabilecek Charlie Heaton, Natalia Dyer ve Joe Keery de geri dönecek. Maya Hawke (Robin), Karen Wheeler’ı oynayan Cara Buono ile birlikte 4. sezon için geri dönecek. Brett Gelman (Murray) ve Priah Ferguson (Erica) dizi müdavimlerine terfi ettiler, bu da 4. sezonda Murray Bauman ve Erica Sinclair’i daha da fazla göreceğimiz anlamına geliyor.

Stranger Things 4’ün yeni karakterleri kimler ?

Bir psikiyatri hastanesinde hasta bakıcı olarak çalışan şefkatli bir adam olan Peter Ballard (Jamie Campbell Bower).

Argyle (Eduardo Franco), Jonathan’ın yeni dostu ve Surfer Boy Pizza için gururla lezzetli pizza turtaları sunan bir taşçı.

Jason Carver (Mason Dye), okuldaki en popüler kızla çıkan yakışıklı, zengin bir atlet.

 

Eddie Munson (Joseph Quinn), Hawkins High resmi D&D Kulübü, Cehennem Ateşi Kulübü başkanı.

Victor Creel (Robert Englund), 1950’lerde korkunç bir cinayet nedeniyle bir psikiyatri hastanesine hapsedilen rahatsız ve göz korkutucu bir adam.

Zeki, anlamsız bir adam olan Yarbay Sullivan (Sherman Augustus), Hawkins’teki kötülüğü sonsuza kadar nasıl durduracağını bildiğine inanıyor.

Dmitri (Tom Wlaschiha), zeki ve sevimli bir Rus hapishane gardiyanı.

Yuri (Nikola Djuricko) kötü şakaları, sert parayı ve gevrek tarzı fıstık ezmesini seven, keyifsiz ve tahmin edilemez bir Rus kaçakçısı. Hayranlara gönderilen ve başka bir telefon numarasını ortaya çıkaran bir pakette , Yuri’nin Anchorage, Alaska’da bir balık uçurma işi yürüttüğü ortaya çıktı. Hopper / Rusya hikayesinde önemli bir rol oynayacak gibi görünüyor.

Hopper, Stranger Things 3’te mi öldü ? Hopper hala yaşıyor mu?

Neyse ki, Jim Hopper’ın hayatta olduğu ve şu anda Rusya’da hapishanede olduğu doğrulandı.

Yeni tanıtım fragmanının yanında yayınlanan bir açıklamada Duffer kardeşler şunları yazdı: “Stranger Things 4’ün yapımının şu anda devam ettiğini resmen onaylamaktan heyecan duyuyoruz – ve Hopper’ın geri dönüşünü duyurmaktan daha da heyecanlıyız! Her ne kadar iyi bir haber olmasa da “Amerikalımız” için; evinden uzakta, Kamçatka’nın karlı çorak arazisinde hapsedildi ve burada hem insan hem de diğer tehlikelerle karşı karşıya kalacak.

https://www.instagram.com/p/B8j1zpGACpZ/?utm_source=ig_embed

İfşa, şimdi Hopper’ın makine patlamadan hemen önce Upside Down’a atladığını ima eden de dahil olmak üzere bir dizi teoriyi ortaya koydu .

3. sezonun yayınlanmasından kısa bir süre sonra David Harbour, Hopper’ın kaderi hakkında Instagram’da ipuçları vermeye başladı. Profil resmini değiştirdikten sonra  , Murray Bauman’ın telefon numarasının rakamlarını listeleyecek şekilde  değiştirdikten sonra   , arandığında bizi Joyce’a yönlendirilmiş bir sesli posta paskalya yumurtasına götürdü ve ters çevrildiğinde ve boylamsal koordinat olarak kullanıldığında, Kamçatka, Rusya’yı işaret ediyor.

Harbour Mart 2021’de Instagram’da bu kez ikizlere atıfta bulunan görüntüler ve profil resimleri ile ya da ‘çift görmek’ ile tekrar dalga geçmeye başladı.

Stranger Things 4’te neler olacak ?

4. Sezon muhtemelen Eleven’e ve güçlerini nasıl geri alacağına odaklanacak. 3. sezonun sonunda, alışveriş merkezindeki savaşın ardından El güçlerini kaybeder ve artık zihniyle bir şeyleri hareket ettiremez veya boşluğu kullanarak insanların yerini belirleyemez.

Ruslar sayesinde Baş Aşağı tehdidi şimdi yeniden ortaya çıktığında, arkadaşlarını kurtarmak için bu güçleri geri kazanmaya çalışması sadece bir an meselesi. Ve bir kez (okuyun: eğer ) bu güçleri geri kazanırsa, şüphesiz Hopper’ı bulabilir, değil mi?

Hopper’dan bahsetmişken, artık Amerikalı olduğu doğrulandı. Ve Ruslardan bahsetmişken, artık bir Demogorgon’a sahipler. Nasıl elde ettikleri açıklanacak ama orada – ve muhtemelen onu silahlandırmak üzereler. Hâlâ hayatta olan ve şu anda MIA Dr Brenner’ın bununla bir ilgisi olabilir mi?

4. sezonun ilk tanıtımına bakılırsa, Upside Down da bir sonraki bölümün ana ayarlarından biri olacak.

3. sezonun sonu da çetenin ayrıldığını gördü. Joyce Byers sonunda Will ve Eleven’ı da alarak Hawkins’ten ayrıldı. Mike, Dustin, Lucas ve Max, Nancy, Steve, Robin ve Erica ile birlikte kaldı. 4. Sezon muhtemelen bu yeni dinamikleri keşfedecek.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın