The Irregulars Netflix dizisi 2021 – 2. sezon olacak mı?

The Irregulars Netflix dizisi 2021 – 2. sezon olacak mı?

The Irregulars Netflix’in Sherlock Holmes ve Dr Watson hikayesine yeni yaklaşımı, dedektiflerin Victoria Londra’daki vakaları çözmelerine yardım eden sokak çocuklarının hikayesini anlatıyor.

Muhtemelen Sherlock Holmes filmleri ve dizilerini görmüşsünüzdür, ancak daha önce The Irregulars gibi yapıldığını görmediniz.

The Irregulars, Viktorya dönemi Londra’sının karanlık tarafına odaklanan Holmes ve Watson’dan farklı olarak sokaklardaki sorunlu gençlerden oluşan bir çeteye odaklanıyor.

Doktor Watson ve onun yakalanması zor ve gizemli iş ortağı için gizemleri çözmeye çalışan The Irregulars, Arthur Conan Doyle’un dünyasına doğaüstü ve karanlık fanteziler getiriyor.

 

Yükselen yıldızlar ve yeni oyunculardan oluşan The Irregulars Netflix için bir sonraki büyük hit olmak için tüm doğru kutuları işaretliyor.

İşte yeni The Irregulars Netflix dizisi hakkında bilmeniz gereken her şey …

The Irregulars Netflix 1. sezon ne zaman?

26 Mart’tan itibaren Netflix’te The Irregulars’ı izleyebilirsiniz.

The Irregulars Netflix 1. sezon ne zaman?
The Irregulars Netflix 1. sezon ne zaman?

Yazar Tom Bidwell BBC’ye şunları söyledi: “Bu benim hayalimdeki projem ve en eski fikrim (10 yıldır bunu ortaya atıyorum) ve My Mad Fat Diary’yi hazırladığım ekiple üzerinde çalışmaktan daha heyecanlı olamazdım.”

“Netflix, diziye yönelik vizyonumuzu inanılmaz derecede destekliyor ve hikayelerimizi anlatma şeklimiz konusunda çok hırslı olmamızı sağlıyor.”

Netflix’te The Irregulars dizisini izleyebilirsiniz.

Bridgerton, The Queen’s Gambit, The Crown, Stranger Things ve daha fazlasının keyfini çıkarmak için hemen Netflix’e abone olun.

The Irregulars kadrosunda kimler var?

The Irregulars’ın yeraltı çetesini oynayan başroller Bea rolünde Thaddea Graham (Us, The Letter for the King), Jessie rolünde Darci Shaw (Judy), Spike rolünde McKell David (Snatch, Holby City) ve Jojo Macari (Hard Sun, Sex Education) as Billy olacak.

The Irregulars kadrosunda kimler var?
The Irregulars kadrosunda kimler var?

Klasik Baker Street Sherlock Holmes ve Dr Watson çifti, Henry Lloyd-Hughes (Killing Eve) ve Royce Pierreson (The Witcher, Line of Duty) tarafından canlandırılıyor.

Müfettiş Lestrade’i Aidan McArdle (The Fall, Sense8) canlandıracak.

Daha geniş kadroda ayrıca Olivia Grant (Lark Rise to Candleford), Harrison Osterfield (Catch 22) ve Clarke Peters (The Wire) yer alıyor.

The Irregulars Netflix dizisinin konusu ne?

Netflix, dizinin konusunu şu şekilde yayınladı

“Viktorya dönemi Londrası’nda geçen dizinin merkezinde sorunlu genç sokak serserileri yer alıyor. Hain planları olan Doktor Watson ve sağı solu belli olmayan gizemli iş ortağı Sherlock Holmes, bu gençleri bazı suçları çözme konusunda onlara yardım etmeye ikna eder. İşlenen suçlar korkunç ve doğaüstü boyutlar kazanmaya başlayıp karanlık bir güç ortaya çıktığında sadece Londra’yı değil, tüm dünyayı kurtarabilecek olan tek güç ise bu ekiptir.”

The Irregulars Netflix dizisinin konusu ne?
The Irregulars Netflix dizisinin konusu ne?

The Irregulars’ın kaç bölümü olacak?

The Irregulars’ın 1. Sezonu sekiz bölümden oluşacak.

The Irregulars Çekimleri

The Irregulars’ın ilk sezonunun prodüksiyonu Eylül 2019’da başladı ve başrol oyuncularından birinin yaralanması nedeniyle Ocak 2020’de durduruldu. Daha sonra küresel Koronavirüs salgını nedeniyle Mart 2020’de tekrar durduruldu. Birinci sezonun çekimleri Ağustos’ta yeniden başladı ve 16 Eylül 2020’de sona erdi. Prodüksiyon, Liverpool ve Manchester gibi İngiltere şehirlerinde gerçekleşti. İşte oyuncu kadrosundan sezon sonu hakkında birkaç sosyal medya gönderisi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın