Türkiye’nin Sticker Uygulaması StickerTR

En çok kullanılan iletişim, mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, çoğu insanın tercih ettiği bir platformdur. Mesajlaşmaların daha eğlenceli hale gelmesi ve insanların da birbirlerine karşı samimiyetini yansıtması adına stciker olaylarına fazlaca ilgi duyulmaktadır. Buna göre hemen herkes sevdikleri kişilere karşı emojiler, çıkartmalar ve daha birçok objeyi gönderir.
Türkiye’nin Sticker Uygulaması StickerTR

En çok kullanılan iletişim, mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, çoğu insanın tercih ettiği bir platformdur. Mesajlaşmaların daha eğlenceli hale gelmesi ve insanların da birbirlerine karşı samimiyetini yansıtması adına stciker olaylarına fazlaca ilgi duyulmaktadır. Buna göre hemen herkes sevdikleri kişilere karşı emojiler, çıkartmalar ve daha birçok objeyi gönderir. Bu anlamda kaynak sıkıntısı yaşayan ya da para verip bu gibi gereksinimleri karşılayan kişiler mutlaka vardır. Artık bu derde son!

Çünkü StickerTR mobil uygulamamız üzerinden binlerce yer alan sticker ile tanışabilir ve WhatsApp başta olmak üzere diğer tüm platformlarda da kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Alanında uzman tasarımcılarımız tarafından hazırlanan ve hizmetinize sunulan stickerlar arasında Türkçe sticker da bulunmaktadır. Buna göre siz de istediğiniz tasarımlardan faydalanmak ve karşınızdaki kişiye samimiyetinizi göstermek adına bu gibi objeleri sürekli olarak kullanabilirsiniz.

Mobil uygulamamız içerisinde Türkçe sticker başta olmak üzere tüm stickerları bulabilirsiniz. Bu stickerlerdan yararlanarak WhatsApp gibi önemli iletişim platformlarında da kullanabilirsiniz. Özellikle WhatsApp uygulamasını çok etkin kullanan kişilerin bu gibi işlerde daha fazla eğilim göstermesi beklenir. Siz de hem uygulamalarda eğlenceli iletişim gerçekleştirmek hem de daha iyi eğlenmek adına Türkçe stickerlarımızdan yararlanabilirsiniz.

WhatsApp’da duygularınızı daha fazla mı ifade etmek istiyorsunuz? Konuşma gruplarında ön plana çıkmak mı istiyorsunuz? O zaman siz de mobil uygulamamızı indirerek binlerce sticker arasından istediklerinizi indirebilir ve bu gibi platformlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Size en iyi hizmetleri sunan ve fazlasıyla alternatif sunan mobil uygulamamız sayesinde birçok ünlü kişinin çıkartmasını da elde edebilirsiniz.
Stickerlar artık konuşma, mesajlaşma uygulamalarının olmazsa olmazları arasındadır. Bu anlamda stickerlar kullanılarak karşıdaki kişilere duygular ifade edilebilir, daha fazla samimiyet hissedilebilir ve gülerek eğlenilebilir.

Siz de bu anlamda daha fazla eğlenmek, duygularınızı ifade etmek ve yine kendinizi karşıdaki kişiye daha iyi ifade etmek adına binlerce çıkartma arasında istediğiniz çıkartmaları tercih edebilirsiniz. Çok iyi tasarımcılar tarafından ele alınan bu çıkartmalar sayesinde artık siz de WhatsApp ve benzeri uygulamalarda daha iyi bir mesajlaşma süreci geçirebilirsiniz.

Sticker TR ile türkçe tüm stickerlar sizler için bir araya topladık. Sticker TR olarak türkiye android dünyasında liderliği ve özgün içerik üreten nadir uygulamalardanız.

Sürekli olarak yeni eklenen tasarımları Whatsapp’a kolayca aktarabilirsiniz.

– Yeni Otomatik Kesim teknolojisi ile fotoğraflarınızdan Kolayca Stickerlar Oluşturun.
– Çıkartmalarınızı kolayca WhatsApp’a aktarın (WAStickerApps).
– Özel bağlantılarla çıkartma paketlerinizi arkadaşlarınızla ​​paylaşın.

Whatsapp üzerine çıkartma paketi nasıl eklenir ve kullanılır?

  1. Uygulamamızı telefonunuzda açın,
  2. Uygulama üzerinde en beğendiğiniz çıkartma paketlerini Whatsapp’a ekleyin,
  3. Whatsapp’a eklendi mesajını alınca Whatsapp uygulamasını açın,
  4. Sohbet klavyesinde bulunan emojiye tıklayın,
  5.  Ekranınızın en alt-orta kısmında bulunan emojilerden en sağdakine tıklayın,
  6. Çıkartma Paketlerine Ulaştınız! Keyifli sohbetlerinizin tadını çıkartın.

WhatsApp için çıkartma paketi nasıl oluşturulur?

  1. Çıkartma paketiniz için bir isim belirleyin.
  2. Fotoğrafları seçin ve fotoğraflarınızdan keserek çıkartmaları oluşturun
  3. Çıkartmalarınıza daha fazla karakter vermek için yazılar ekleyin.
  4. Çıkartmalarınızı WhatsApp’a aktarın ve arkadaşlarınıza gönderin.

Yapılan Yorumlar