Pubg Mobile çöktü! Pubg neden girmiyor?

Pubg Mobile çöktü. Türkiye ve Dünyanın en çok oynana oyunu Pubg Mobile, 7 Mayıs 2020 tarihinde çöktü. Pubg Mobile yeni güncelleme yapacağını haftalar önce duyurmuştu.
Pubg Mobile çöktü! Pubg neden girmiyor?

Pubg Mobile çöktü. Türkiye ve Dünyanın en çok oynana oyunu Pubg Mobile, 7 Mayıs 2020 tarihinde çöktü. Pubg Mobile yeni güncelleme yapacağını haftalar önce duyurmuştu. Gece yarısı bir çok oyunsever Pubg Mobile oynarken oyundan attı ve bir daha giremedi. Peki Pubg Mobile neden girmiyor?

Pubg Mobile ne oldu?

Pubg Mobile çöktü ! Hem karantina dönemi, hem öncesi en çok oynanan oyun olan Pubg Mobile, 7 Mayıs 2020 tarihinde çöktü. Pubg Mobile gece yarısı itibariyle haftalar önce duyurduğu BETA sürümü tüm cihazlara güncellenmek üzere duyurdu. Pubg Mobile 7 Mayıs’ta çöktü ve halen düzelmedi. Tek bir çözümü Pubg Mobile silip yeniden yüklemek.

Pubg neden girmiyor?

Ne oldu? Pubg Mobile şu an itibariyle İOS’ta çöktü. iPhone Apple telefonlarda girilmeyen Pubg Mobile şu an için Android kullanıcılar tarafından oynanabiliyor. Ancak hem Google Play hem İos marketlerden hemen Pubg Mobile güncelleyerek bu sorunu çözmüş olursunuz